top of page
חיפוש

תערובות תה לכל מזל בגלגל המזלות

עודכן: 10 בפבר׳


טלה (21 במרץ–20 באפריל): תה מאצ'ה

הנלהב, בעל המוטיבציה, הבוטח בעצמו - תה מאצ'ה הוא ההתאמה המושלמת למי שמעיז לקחת את הקפיצה הזו של אמונה! רמות קפאין גבוהות ויתרונות בריאותיים מרובים של מבשלות התה החזקות מפתים את בני הטלה הנועזים, ומזמינים אותם לחוויות תה ממריצות.


מזל שור (21 באפריל-21 במאי): תה שקדים

אלה שמפגינים חן בכל מהלך ומגדירים יציבות בכל מובן - תה שקדים הוא בן לוויה המושלם לשור. יש לתה טעם חלק שהוא ארצי וגם אגוזי, המשלים בצורה מושלמת את האופי הצנוע של מזל שור.


מזל תאומים (22 במאי–21 ביוני): תה פירות

אנשי מזל תאומים הם הסקרנים ביותר - תמיד מוכנים לצלול לתוך החדש והמרגש. זו הסיבה שתה פירות מתאים להם היטב. יש הרבה לבחירה - קינמון תפוח, אפרסק קרמל, תפוח, אהבה מנגו, תות ,פירות יער ועוד.


סרטן (22 ביוני-22 ביולי): תה קמומיל

אניני התה מקטגוריית הסרטן מחפשים רוגע מעל הכל. לעתים קרובות מהססים לצאת מאזור הנוחות שלהם, הם בוחרים להתענג על הרגיל, הידוע. תה קמומיל, עם הטעם העדין והאפקטים המרגיעים שלו, נוצר כדי לרצות את שבט הסרטן!


אריה (23 ביוני–21 באוגוסט): צ׳אי מסאלה

מזל אריה מחפשים לעתים קרובות את הדינמי, הפראי; מוכנים להשתלט על כל חלל שאליו הם נכנסים! תערובות הצ'אי -אקזוטיות לא פחות, עמוסות בתבלינים נדירים, הן בדיוק מה שהם צריכים כדי לתת לאישיות הכריזמטית שלהם לזרוח אפילו יותר!


בתולה (22 באוגוסט-23 בספטמבר): תה שחור

הבתולים מאמצים גישה שיטתית בכל מה שהם עושים. הם מעשיים, הגיוניים וסלקטיביים. תה שחור, עמוס ביתרונות בריאותיים וזמין בקלות, משמש כאופציה המושלמת עבור הבתולים שאוהבים להגיע ישר לעניין.


מאזניים (23 בספטמבר–24 באוקטובר): תה לואיזה

איזון הוא דרך החיים של מאזניים. הם מקסימים ונמשכים באופן טבעי לאסתטיקה. הם עושי השלום של העולם. תה לואיזה מחבר לצד הנשי והמאוזן .


מזל עקרב (24 באוקטובר-22 בנובמבר): תערובת תה

אם יש מילה אחת שמתארת במדויק את מזל עקרב, היא 'אומץ'. הם אנשים רציניים שיש להם עין על המטרה שלהם כל הזמן, אין הסחות דעת ועם זאת יצירתיים ומינים מאוד. הטעם החזק של תה מתגלה כהתאמה מושלמת לנשמות העצמאיות והחידתיות הללו.


קשת (23 בנובמבר–22 בדצמבר): תה ירוק

חבורה זו מגלמת את קרני השמש הבהירות. אופטימיים וטובים, הם אוהבים להתחמם בחום השמש. תה ירוק הוא תה פופולרי שגדל בשמש, מה שהופך את התה האידיאלי להעניק שמחה מוחלטת לקשת.


מזל גדי (23 בדצמבר-20 בינואר): תה שחור

בדומה לבתולה, הגדיים הם ינשופים חכמים. כשזה מגיע לחובבי התה האלה עם אופי שאפתני במיוחד, תה שחור כמו ארל גריי הוא פשוט מושלם כדי לעזור להם להתחיל את היום שלהם. כוס תה אחת מבושלת בצורה מושלמת עוזרת להם להתמודד עם המציאות, קדימה.


מזל דלי (21 בינואר–19 בפברואר): תה היביסקוס

קהילת מזל דלי היא נושאת הלפיד של היצירתיות. תערובות פרחוניות כמו תה היביסקוס מתדלקות את הדמיון ואת כושר ההמצאה שלהן מאין כמוהן. דלי בעל רוח חופשית נוטה באופן טבעי אל התה הזה העשוי מצמחייה שפורחת יפה בשטח הפתוח!


מזל דגים (20 בפברואר-20 במרץ): תה לבנדר

דגים הם נשמות אמפתיות שופעות כל מיני רגשות. בהיותם עדינים באופיים, תה לבנדר הן כוס התה שלהם. האופי הנדיב שלהם ראוי לחגוג. תה לבנדר, מרגיע את סערת הרגשות הגועשת בהם באופן תמידי.

3 צפיות0 תגובות
bottom of page